Lermontovova-Parkovanie motoriek


V riešení
meno
Jerome 21. júla 2021

motorky "zaparkované" na chodníku, v ceste chodcom a jazda po chodníku

22. júl 2021

orel skalný

Parkovanie motoriek na +++ SEDLÁKA +++ je v skutku bežné v Centre BA 👀☹
23. júl 2021

Jerome

o deň neskôr, bez zmeny!
25. júl 2021

Jerome

SPP motorka: parkujem
25. júl 2021

Jerome

prevadzkovateľ SPP by mohol podľa čísla vyhľadať experta, ktorý zaparkoval v strede chodníka...úbohé
29. júl 2021

Jerome

bez zmeny
09. august 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
12. august 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy
23. august 2021

Odpoveď samosprávy

Príslušníci MsP sú o tomto probléme vyrozumení a inštruovaní, aby počas výkonu služby riešili túto situáciu a zabezpečili zákonný stav.

Ing. Marta Urbanová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania