Banskobystrická-Poškodené osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Neriešený
meno
Jerome 21. júla 2021

dalsia vylomena lampa v Grassalkovichovej zahrade pri vchode z Banskobystrickej vlavo

21. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
22. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom,
Kto? Referát osvetlenia

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
20. august 2021

Jerome

20.8. - bez zmeny, prosím urgovať kompetentného
24. august 2021

Jerome

Regerát osvetlenia, ozvite sa, vďaka
24. august 2021

Jerome

referát
28. august 2021

Jerome

admin, prosím urgovať
30. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dané osvetlenie nebolo zverené Magistrátu do správy, takže podnet preposielame na mestskú časť Bratislava-Staré Mesto, ktorá predmetnú záhradu spravuje. Ďakujeme za pochopenie.

S pozdravom,
Kto? MÚ Bratislava-Staré Mesto

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
30. august 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Staré Mesto
31. august 2021

Jerome

Milý Magistrát, a to ste nemohli ešte v júli urobiť? Preposlať hneď Starému Mestu...
už sme jednou nohou v septembri!
14. september 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Barbora Peregrim
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
17. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
lampy v Grassalkovichovej záhrade nie sú v majetku mestskej časti, poškodenú lampu odstránime a uložíme do depozitára.
Kto? Technické služby Starého Mesta

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
26. september 2021

Jerome

aj túto?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania