Nefunkčná fontána na Borskej

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

V poslednom čase videť aspoň nejakú snahu starať sa o Park Kútiky. Žiadna zmena (možno okrem dobrého osvetlenia) by však nezlepšila park o toľko ako oprava dlhodobo nefunkčnej fontány. Navrhujem teda opravu fontány a revitalizáciu jej najbližšieho okolia, ktoré je tiež v biednom stave.

22. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
03. august 2021

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Generálny investor Bratislavy
03. august 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné
05. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Technická fontána na Borskej ul. je v správe GIB. Na tento rok sme nedostali finančné prostriedky na rekonštrukciu. Na rok 2022 sme zaradili jej rekonštrukciu do návrhu rozpočtu.

S pozdravom

Mgr. Miroslav Fučík
Generálny Investor Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.