Námestie hraničiarov - stĺpik

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

zakladna stlpika je nad urovnou chodnika

21. júl 2021

Marek

este jedna fotka
21. júl 2021

Marek

este jedna fotka
21. júl 2021

Marek

Este jedna fotka (tentokrat spravna)
23. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet - v danom prípade však ide o parkovisko v správe Billy, podnet je potrebné smerovať na jej pracovníkov.

Dávid Pavlík, Referát komunikácie s verejnosťou MÚ Petržalka
23. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: BILLA Slovensko
23. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania