Pri Šajbách-zastávka MHD -znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení
meno
Martin Uváček 22. júla 2021

Zastávka autobusov Pri Šajbách smer Rendez nemá žiadne odvodnenie. V jej najnižšej časti je spravený niečo ako odtok - vynechaný priestor medzi obrubníkmi, ktorý už ale rokmi zarástol a je zanesený naplaveninami. Voda preto nemá kam odtiecť a stojí na zastávke. Vedel by tento problém niekto kompetentný vyriešiť?

22. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Dopravný podnik Bratislava, a.s.
04. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
18. august 2021

Martin Uváček

Zatiaľ nenastala žiadna zmena.
14. september 2021

Martin Uváček

Podnet stále neriešený. Roh zastávky DPB nerieši ani po 2 mesiacoch.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.