Štetinova-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Jerome 23. júla 2021

upchatý kanál

23. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za upozornenie, kanalizačný vpust preveríme a dáme vyčistiť.
Kto? oddelenie dopravy
Kedy? 4. štvrťrok 2020

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania