Pri starom letisku-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený
meno
Ľuboš Varga 23. júla 2021

Pri starom letisku - ako končí cesta a začína trávnatý porast sú rozhádzané smeti už asi 2 mesiace.

26. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
odpad z fotografií bol dnes pracovníkmi hospodárskej správy odstránený.

MÚ Bratislava – Vajnory
Úsek komunikácie s občanmi
Servis pre občanov / tel.: 0850 24 25 24

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania