Púchovská-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Nezmyselne a nebezpecne navrhnute pokracovanie chodnika - resp. teda jeho prerusenie.

26. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
26. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Sekcia výstavby

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
27. júl 2021

Štefan

ty tu neplač toľko.. porozmýšľaj najprv keď niečo uverejníš. nezmyselný je aj tento príspevok tvoj.. kde to môžem nahlásiť?
27. júl 2021

Mario Liptaj

Naco si tu, ked ti vadi ucel tejto stranky? Nutit chodcov bud dvakrat prechadzat cez elektrickovu trat a raz cez cestu, alebo preskakovat vysoke obrubniky, len aby mohli pokracovat vo svojej trase, je proste nebezpecne a chcel som na to upozornit. Sam tadial niekedy chodim a citim sa tam velmi neprijemne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania