Nejedlého-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený

Neporiadok okolia byvaleho El pasa. Dubravskej pivarne 2.

27. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
čistota okolia bola dnes vykonaná. Do cudzieho majetku zasahovať nemôžeme. Upozornili sme majiteľa prevádzky na poškodenia a stav zavretej reštaurácie.
S pozdravom

Ing. Mária Smiešková
odd.životného prostredia Miestneho úradu Bratislava-Dúbravka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania