Lotyšská-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

Vyriešený

Neporiadok po narkomanoch, vsade striekacky a utierky, pichaju si cez den v krikoch v noci na lavicke v strede vnutrobloku a pred poliklinikou( poprosim o odstranenie lavicky alebo umiestnenie kamery tak aby bola lavicka v zabere). Pod stromami v blizkosti lotyskkej uz maju aj svoj placik s matracom, poprosim intenzivnejsie hliadky mestskej alebo statnej policie v dennych hodinach a pravidelne kontrolovanie dodrziavania nocneho kludu v danej lokalite( nie len pentagon), dakujem

03. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, dnes 03.08.2021 bol neporiadok nachádzajúci sa na Lotyšskej ulici odstránený VPP pracovníkmi miestneho úradu.

S pozdravom

odd. ŽP,OaCH

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania