Hospodárska-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

V riešení

na parkovisku pri PD Vajnory parkuje už cca mesiac auto VW Fox s defekom na oboch predných kolesách. Pravdeoodobnecvrak ktorý je treba odstrániť. Ďakujem

27. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme Vám za Váš podnet, ktorý sme zároveň postúpili na príslušný odborný referát MÚ Bratislava - Vajnory.
Po jeho prešetrení Vás budeme čo najskôr informovať.

Vopred ďakujeme za Vašu trpezlivosť a pochopenie.

S pozdravom a úctou

MÚ Bratislava – Vajnory
Úsek komunikácie s občanmi
Servis pre občanov / tel.: 0850 24 25 24
23. august 2021

Vlado Šarčevič

Dobrý deň, prosim bolo by možné preposlať podnet znova na riešitela ? Ďakujem
23. august 2021

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, Vlado,
podnet bol preposlaný samospráve.

S pozdravom
Jana Žabka
administrátorka pre Vajnory

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.