Račianska-stavby a budovy-zlý stav budovy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Neriešený

Dobrý deň, na ulici Račianska na parcele CKN 17272/11 sa nachádza dlhodobo opustená a zdemolovaná garáž v ktorej sa hromadí odpad.
Súp. číslo: 1451/3.
Prosím o nápravu.
Ďakujem

27. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
03. august 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Nové Mesto
18. august 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania