Odbojárov-zvislá značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Peter Oravec 27. júla 2021

Zvyšky prenosného dopravného značenia na Ulici odbojárov. Prosím o odstránenie a údržbu verejného priestoru.

27. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
27. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Nové Mesto
29. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Kancelária starostu
06. september 2021

Peter Oravec

Dobrý deň.
Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
S pozdravom.
06. september 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
16. september 2021

Peter Oravec

Dobrý deň.
Neriešený podnet.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania