Sadová-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Peter Oravec 27. júla 2021

Ani jedna lampa v parčíku na Sadovej nesvieti. Prosím o opravu osvetlenia.

28. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnet bol odoslaný na vyriešenie.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania