Trenčianska-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Uzavretý
meno
Hana 27. júla 2021

Vo vnutrobloku (podchod medzi Trencianskou 25 a 27) pod bytovkou na Trenčianskej ulici je uz niekolko mesiacov odstavene vozidlo plne veci - asi si niekto z neho urobil odkladaci priestor.
Zbytocne zabera parkovacie miesto pre ludi, ktori tu ziju.

27. júl 2021

Hana

EK vyprsi 23.9.2021
27. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

pokiaľ má vozidlo platné kontroly, je spôsobilé na jazdu v premávke. Nemôžeme auto považovať za vrak. Podnet je nateraz vyriešený.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania