Jána Smreka-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Neriešený
meno
Dana Simonová 28. júla 2021

Dobrý deň, dlhodobo máme problém so zadrziavanou vodou na dlažbe, asi je zle položená, nakoľko je to nová dlažba a ešte je v záručnej dobe, bola by som rada, ak by sa to reklamovalo u zhotoviteľa, nakoľko sa zadržiava voda nad schodami smerom až k bezbarierovemu prístupu na chodník od bytovky Jána Smreka 22. Je tam priehlbina, ktorú nie je poriadne vidno, pokiaľ nezaprsi, potom sa tam drží voda aj dva dni, kým pomedzi dlazobne kocky netečie. Ďakujem za skoré vybavenie podnetu.

28. júl 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
12. august 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania