Hviezdoslavovo námestie-Burina v kvetinových záhonoch

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Martin 27. júla 2021

Kvetinové záhony na Hviezdoslavovom námestí sú zanedbané.

27. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
03. august 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Staré Mesto
12. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za váš podnet, rieši ho oddelenie životného prostredia v súčinnosti s Technickými službami Starého Mesta. O výsledku vás budeme informovať.
Kto? oddelenie životného prostredia + Technické služby Starého Mesta

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
21. august 2021

Rhonda

Hviezdoslavovo námestie-Zeleň a životné prostredie-iné

Burina vo výške menšieho dospeleho. Prerástla vysadení zeleň.
Prosím vyčistiť od buriny.
Ďakujem
21. august 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania