Mlynské Nivy-dlhodobo odstavené vozidlá-s EČV, bez platnej TK,EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Andrej 28. júla 2021

Dobry den, vozdilo znacky Jaguar, ECV: PN100CB dlhodobo parkuje na mieste vyhradenom pre navstevy a teda zabera miesto ostatnym obcanom. Auto sa nepohlo z toho miesta posledne 3 mesiace.

30. júl 2021

orbitalfunk

Prázdne parkovisko, ale vám zavadzia. Neskutočné, čo vlastne porušuje uvedené vozidlo?
30. júl 2021

Kamil Zeleny

Orbitalfunk to myslite vazne? To ze je foto odfotena pocas dna ked tam je prazdne parkovisko neznamena ze vecer je tam 50 volnych miest. Nech vam niekto zaparkuje nepojazdne auto pred byt. Tieto inteligentne komentare bez zamyslenia su super. IQ 25.
30. júl 2021

orbitalfunk

Pytam sa, k akemu protipravnemu konaniu doslo? Neriesme vase emocie, ale fakty. Je to normalne auto, ma neplatnu tk a ek? Tvori prekazku? Obsadil niekomu miesto? Je to niekoho majetok, keby tak niekto fotil vase auto.
30. júl 2021

Andrej

Dajte mi na seba kontakt a mozeme sa porozprávať aj osobne. Nemam s tym najmensi problem.
05. august 2021

Michal

pekný kúsok, ale bez platnej STK
05. august 2021

Michal

prošlá STK, musí ísť výzva 60dni, až následne je možné auto odtiahnuť.. slovenská legislatíva
06. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania