Kalinčiakova-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

koš preplnený

29. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnet bol zaslaný na vyriešenie.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania