Staviteľská-neporiadok a odpadky vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

od železničnej trate, až k zastávke ,,Spadovisko II.,, a ďalej k obratisku elektriciek na Zlatých pieskoch sa nachádza skládka odpadu. Je tam veľa kríkov, takže to zarastlo a nie je to tak viditelne.

28. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné
12. august 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Rača
12. august 2021

Odpoveď samosprávy

Predmetné územie sa nachádza na území Mestskej časti Bratislava - Nové Mesto, ktorej podnet posúvame na ďalšie doriešenie.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
12. august 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Nové Mesto
27. august 2021

Vlado Šarčevič

Dobrý deň, prosim je mozne poslať na riesitela ? Ďakujem
27. august 2021

Odkaz pre starostu

Vážení užívatelia,
podnet bol opätovne preposlaný na Miestny úrad Bratislava Nové mesto dňa 26.8.2021.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava - Rača
27. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania