Cádrova-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

Tento pán, takmer každodenne parkuje na chodníku. Pri konfrontácií Bielený že b agresívny, ale ja tvrdil, že má dosť peňazí na pokuty. Volám naňho políciu minimálne dva krát za týždeň. Na konci ulice je dokonca základná škola a deti musia chodiť po ceste kvôli nemu. Nebolo by možné osadiť na chodník stĺpiky. Neviem ako inak mu v to zabrániť.

29. júl 2021

jajboli

Súhlasím s vami, ale chodník vyzerá byť úzky, ak tam osadia kolíky ktoré musia byť tuším 25 cm od okraja chodníka, tak sa tam s invalidným vozíkom už nezmestíte. MSP tu roky zlyháva.
29. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet.
Podnet bol zaslaný na oddelenie dopravy, európskych fondov a verejného obstarávania.
Zároveň sme podnet nahlásili na MsP veliteľstvo BA III.

Kancelária starostu
29. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

komentáre, ktoré porušovali pravidlá portálu boli upravené.

https://www.odkazprestarostu.sk/podmienky

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania