Kukuričná-kanalizácia-chýbajúci kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Peter Oravec 28. júla 2021

Chýbajúce a zničené kanalizačné poklopy na Kukuričnej. Prosím o pravu a údržbu.

29. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie dopravy, európskych fondov a verejného obstarávania.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.