Stolárska-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Ivana 28. júla 2021

Dobrý deň,

na jeseň minulého roku bola zrekonštruovaná Stolárska ulica ale dodnes nebolo vyznačené vodorovné dopravné značenie - chýba hlavne prechod pre chodcov pri križovatke s Žitnou ul.

28. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
03. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
10. august 2021

Martin Uváček

Tiež podnet ktorý som chcel zadať. Napriek svetelnýmu riadeniu, chýba vodorovné značenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.