Jasovská - neorezaný strom

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Dobrý večer týmto vás žiadame my vlastníci domu Jasovskej37 aby ste okamžite odstránili tieto stromy z parkoviska každú chvíľu mam to tu padá na autá bolo by dobre okamžite odstrániť tento strom je moc naklonený nakoľko stačí silný vietor a padne na autá min 5ait vie zničiť!!!! Všetky stromy žiadame odstrániť kompetentné osoby nech to prídu odrezať s pozdravom Patrik z Jasovskej37

31. júl 2021

Marek Benedikt

to si fotil na kalkulačke ?
31. júl 2021

Patrik Janech

Bola už tma večer som to fotil a co ma byt
02. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet - v čo možno najkratšom čase ho preveria kolegovia z príslušného referátu.
Kto? Referát zelene

Dávid Pavlík, Referát komunikácie s verejnosťou MÚ Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania