Jasovská - strom zavadzá vo výhľade z auta

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

Dobrý večer posielam sťažnosť tento košaty strom je síce pekný ale moc zavádza vo vozovke a výhľade z auta keď vodič ma dat prednosť z práva vychádza z umenskeho námestia Jasovskej37 z parking strom zavádza vo vahlade prosím strom odrezať alebo odstrániť s pozdravom Vlastníci obytného súboru Jasovská 37. 39 žiadame o okamžitú nápravu!!!!!!

02. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet - v čo možno najkratšom čase ho preveria kolegovia z príslušného referátu.
Kto? Referát zelene

Dávid Pavlík, Referát komunikácie s verejnosťou MÚ Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania