Budyšínska-zvislá značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

popísaná značka

30. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie dopravy, európskych fondov a verejného obstarávania

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania