Višňová-strom-poškodená podpera

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

Nestačí zveľaďovať okolie stromami, opravovať ihrisko, vždy je tu zopár jedincov ničitelov.

02. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania