Krásnohorská - vyschnutá trávnatá plocha

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený
meno
Ján 30. júla 2021

Načo sa kosý pokosená plocha. Je tu trávnik cca 3 cm vysoký , ktorý ani kosačka neberie a navyše je vyschnutý. Sem tam sú fliačiky dlhšej buriny. Na ploche cca 100 m2 bolo pokosené asi 5 -6 m2. Pobehané to bolo krížom - krážom za dve minúty , aby to vyzeralo že kosia. Všade bol rozvírený len prach. Celé autá boli zaprášené. Na toto platíme dane aby sa platilo za nič. Len aby boli vykázané metre štvorcové. Tento rok sa tu už kosilo asi 5 krát. To isté aj pri Betliarskej ulici. Suchá nevyrastená tráva do 4 cm. Ani nemohla vyrásť pretože neprší. To nikto nekontroluje že netreba kosiť! Kto mrhá peniazmi daňovníkov. Napíšte prosím osobu zodpovednú za zadávanie tejto zákazky na kosenie a aj realizačnú firmu čo kosý. Je to verejná informácia a majú to obyvatelia právo vedieť.

18. august 2021

Ján

Zase sa kosilo po dvoch týždňoch v okolí Krásnohorskej ul. a mosta na Antolskej ul.. Tráva má sotva 5 cm a vo väčšinou je uschnutá . V okolí stromov je suchá a niekde vôbec nie je narastená ,nakoľko pod stromami je sucho a tráva nenarastie. V tomto období ani nekvitne.
Bol by som zvedavý , kto dáva príkaz každé dva týždne kosiť a takto mrhať finančnými prostriedkami , ktoré by sa dali využiť inak. Kosačky jazdia naprázdno len aby vykázali najazdené metre štvorcové.


Prosím preposlať samospráve.
19. august 2021

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania