Wolkrova - parkovanie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Rhonda 11. augusta 2021

Ked uz bolo legalizovane parkovanie na asfaltovom ihrisku Wolkrova (pri Pengyme.
Nech uz tam rovno postavia aspon 3 podlazny parkovaci dom. Nemal by nikomu vadit a aspon by auta neparkovali v krizovatkach a na chodnikoch.

11. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Rhonda.
Ďakujeme za Váš podnet. Ako ste aj uviedli v texte a cez priloženú fotografiu, v danej oblasti je skutočne v pláne postavenie parkovacieho domu, bližšie informácie poskytnú kolegovia z Magistrátu. Práve v časti Dvory 4 je zároveň od 1.10. v pláne spustenie mestského regulovaného parkovania, čo by malo zamedziť nejasným dopravným a parkovacím situáciám.

Dávid Pavlík, Referát komunikácie s verejnosťou MÚ Petržalka
14. december 2021

Rhonda

Podnet považujem za vyriešený. Na danom mieste sa rieši výstavba parkovacieho domu.
08. júl 2024

Miriam

Dobrý deň prajem, na kedy je prosím naplánovaná stavba parkovacieho domu? Ďakujem
09. júl 2024

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Administrátor Bratislava-Petržalka
Odkaz pre starostu
[email protected]
10. júl 2024

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ako je už spomenuté vyššie, v otázke k výstavbe parkovacieho domu na Wolkrovej ulici je potrebné obrátiť sa na hlavné mesto. Viac tu: https://paas.sk/parkovacie-domy/.
Kto? Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
Kedy? 2025

Jana Ryzá, referát komunikácie MČ Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania