Eisnerova-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Gabriela Illiťová 12. augusta 2021

MHD zastávka na M. Marečka v smere do mesta (ale myslím, že aj iné zastávky), ktoré vyzerajú ako domčeky a nepreteká tade prípadná dažďová voda, sú otrasne znečistené rôznymi pozostatkami nechutného biologického pôvodu. Čakať v tomto prostredí je naozaj neúnosné... Treba občas vysprchovať, alebo podobne vyčistiť.

12. august 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
12. august 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný na magistrát.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
([email protected])
16. august 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Dopravný podnik Bratislava, a.s.
02. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
25. október 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
tento podnet nepatrí do kompetencie DPB, a.s.
ďakujeme za Váš podnet.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
25. október 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
25. október 2021

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný na magistrát.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
([email protected])
10. november 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, ktorého prijatie týmto potvrdzujeme. Pridelili sme ho kolegyniam a kolegom, ktorí majú riešenie danej agendy v kompetencii. O priebehu riešenia Vás na základe obdržaných stanovísk budeme priebežne informovať.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania