Neporiadok pri zastávke Patrónka

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Peter Oravec 16. septembra 2014

Pri zastávke autobusov na Patrónke v smere do mesta, v mieste, kde bol bufet, je špina a neporiadok.

17. september 2014

Di

Práve včera som mala tú "česť" prestupovať na zástavke Patrónka. Na jednej strane počúvame ako chce mesto podporvať MHD? na strane druhej nevidím žiadne kroky z zlepšeniu cestovania.

To už fakt mesto nie je schopné urobiť rekonštrukciu aspoň najdôležitejších zástavok MHD? Vyhlásiť architektonickú súťaž, zbaviť sa tej haldy betónu a urobiť nové kvalitné prístrešky pre cestujúcich? Samozrejme, urobiť to komplexne a kvalitne (neznášam polovičatú prácu), vrátane novej dlažby, kasselských obrubníkov a opravy podchodu.

Rovnako rekonštrukciu akútne potrebujú aj zástavky pri AS Mlynské Nivy. Hanba, toto že je hlavné mesto. Čoho? Gorilákova s neschopnými úradníkmi? To sa potom nedivte že stúpa počet áut pomaly každým dňom, cestujúcich len znechucujete používať MHD.
17. september 2014

Di

A samozrejme, osadiť tam aj funkčné kamery (ak sa niekedy dočkáme rekonštrukcie), aby sa to vzápätí nenechalo zničiť vandalmi.
29. december 2014

Peter Oravec

Bez reakcie, bez zmeny, bez riešenia.
09. marec 2015

Peter Oravec

Stále rovnako.
28. september 2015

Odpoveď samosprávy

Dobry den.
Podnet sme odstupili na Okresny urad na presetrenie, v zmysle vecnej i miestnej prislusnosti. MC Bratislava- Karlova Ves nie je vlastnikom ani spravcom uvedenej parcely a nema vedomost o povodcovi odpadu.
Dakujeme za upozornenie

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves
28. september 2015

Peter Oravec

Bez riešenia.
08. január 2016

Peter Oravec

Milé OPS, tento podnet určite nie je "v riešení". Ďakujem.
07. marec 2016

Peter Oravec

Bez zmeny.
13. jún 2016

Peter Oravec

Pani Trubinyiova, neviem, či viete, ale samospráva má zo zákona povinnosť riešiť čierne skládky, takže sa, prosím, prestaňte vyhovárať a začnite konečne s tým neporiadkom na Patronke niečo robiť. Inak tú stoličku, na ktorej sedíte, zohrievate zbytočne.
19. september 2016

Peter Oravec

Musím iba zopakovať:
Pani Trubinyiova, neviem, či viete, ale samospráva má zo zákona povinnosť riešiť čierne skládky, takže sa, prosím, prestaňte vyhovárať a začnite konečne s tým neporiadkom na Patronke niečo robiť. Inak tú stoličku, na ktorej sedíte, zohrievate zbytočne.
Mimochodom, čo, preboha, robí "hygiena"????
18. október 2016

Peter Oravec

Musím iba zopakovať:
Pani Trubinyiova, neviem, či viete, ale samospráva má zo zákona povinnosť riešiť čierne skládky, takže sa, prosím, prestaňte vyhovárať a začnite konečne s tým neporiadkom na Patronke niečo robiť. Inak tú stoličku, na ktorej sedíte, zohrievate zbytočne.
Mimochodom, čo, preboha, robí "hygiena"????
... a ako inak na magistráte? Dobre? Teplo? Kúria?
21. október 2016

Tomas

Aktualny stav k 21.10.2016. Neporiadok je tam uz 2 roky!!
21. október 2016

Tomas

Zastavka MHD Patronka, smer centrum - smetisko po oboch stranach zastavky.
28. november 2016

Andelo

Na Lamačskej ceste pri zastávke MHD Patrónka návštevníkov Bratislavy veľmi nepekne privíta ošarpaný, nefunkčný stánok a neporiadok a špina v jeho okolí.
05. december 2016

Peter Oravec

Okolie zastávky Patronka smerom do mesta bolo ako-tak vyčistené. Môžem sa iba domnievať, že je to zásluhou nejakej dobrovoľníckej aktivity, a nie zásluhou magistrátu. Vyriešené.
19. október 2017

Ján Protič

Velky neporiadok a zanedbana buda pri zastavke Patronka, smer mesto. Okrem toho tadeto vedie (neoficialna) cyklo skratka do Dubravky, Lamaca a na Zahorie z mesta, bolo by fajn tam spravit zjazd smerom na Siemens. Lepsie ako sa motat cez zastavku plnu ludi, dole po schodoch alebo cez stavbu budovy Westend.
14. máj 2018

Peter Oravec

Bez zmeny. Prosím o preposlanie aktualizácie samospráve.
01. október 2018

Peter Oravec

Aktuálny stav.
17. jún 2019

Peter Oravec

Momentálne únosný stav, navrhujem označiť ako vyriešené.
21. január 2021

Dominika Lorencová

Neporiadok pri MHD zastávke Patrónka, smer centrum mesta. Prosím o vyčistenie, ďakujem.
22. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Komunálny podnik
Kedy? 2 týždne

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
27. január 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kolegovia z Komunálneho podniku priestor vyčistili. Ďakujeme za upozornenie.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania