Urazena dopravna znacka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

znacka je pohodena na chodniku par metrov od krizovatky

18. september 2014

Lubomir

Znacka je na mieste opravena, problem odstraneny, vdakaproblemodstran

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania