Parkovisko/Neparkovisko

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Neriešený
meno
wk 19. septembra 2014

V okoli bytoviek na Ciernovodskej ulici 4 a 6 a je ostatna plocha vyuzivana na parkovanie.
Miestny urad ju vo svojich oznamoch opakovane deklaruje ako parkovisko (napr. oznam o jarnom/jesennom upratovani - umiestnenie kontajnera)

Chcel by som poziadat o doriesenie pristupu na toto "parkovisko" a jeho zoficialnenie.

Kedze momentalne je pristup len od zbernych surovin po chodniku, alebo od krizovatky Zeleznicna-Zitavska, opat po chodniku. Cize v oboch pristupoch sa jedna skor o provizorium a ohrozovanie chodcov.

Preco samosprava nespravi oficialnu prijazdovu cestu, tak aby sa predislo koliznym situaciam, kedy je chodec na chodniku sledovany autom?

Dakujem

17. november 2014

hrasko

preco je tu zmazana diskusia???

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania