Podniková-nadrozmerný odpad vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Maťo 26. augusta 2021

Dobrý deň, prosím o odstránenie chladničky, ktorá je v kategórii nebezpečného odpadu s obsahom škodlivín.

26. august 2021

Tomas

Bolo by dobré konečne upratať od gigantického vizuálneho smogu a odpadu celú oblasť od Podnikovej, Odborárskej a Vajnorskej až po Polus.
27. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za váš podnet.
Podnet bol nahlásený na oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
27. august 2021

Maťo

Dobrý deň, okrem chladničky odstránite aj ostatný odpad? Nie je len v "lesíku" na súkromnom pozemku, ale i na ceste.
22. september 2021

Tomas

Dobrý deň, chladnička stále teží na svojom mieste. Vie o tom pán starosta v akom bordeli musia občania okrajových častiach žiť?
22. september 2021

Tomas

Prosím odpratať čo najviac odpadu z ulice.
28. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet bol postúpený na oddelenie životného prostredia a územného plánovania.
Verím, že bude čo najskôr vybavený.

S pozdravom
Zuzana Kriglerová
Odkaz pre starostu BANM
29. september 2021

Maťo

Dobrý deň, chladnička je stále na mieste. Podnet čoskoro vybavený nebol.
13. október 2021

Maťo

Chladnička je preč. Ostatné odpadky z pozemku veselo poletujú okolím. Podnet je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania