Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Rozbitý chodník

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: Karol Bujaček, 19. septembra 2014

Rozbitý chodník na Námestí SNP. Nečakám, že ho opravíte, ale chcem, aby bolo verejne vidieť, čo ste v meste dopustili.

06. október 2014

kubo

a to už je v takomto stave dosť dlhú dobu :P
07. október 2014

Odpoveď samosprávy

Dobry den
dakujeme za Vas podnet. Informovali sme o nom Oddelenie cestneho hospodarstva a akonahle budu vyclenene financne prostriedky uskutocnia sa opravne prace.

Oddelenie styku s verejnostou
22. jún 2015

Ondrey

Zničený povrch chodníka na Námestí SNP

Chodník vedúci od priechodu pre chodcov idúcich z hlavnej pošty smerom ku Poštovej ulici je značne zdevastovaný.
30. jún 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň
ďakujem za Váš podnet. Informovali sme o ňom správcu komunikácie. Bude zaradený do harmonogramu opráv a v prípade, že sa nájdu voľné finančné prostriedky pristúpi sa k výsprave.

Oddelenie marketingu a komunikácie
16. máj 2016

Juraj Tichy

Zniceny chodnik Nam. SNP

Uplne zniceny chodnik na spojnici medzi hlavnou postou a postovou ulicou, poza pomnik SNP.
12. február 2018

Martin U

chodník bol opravený
13. február 2018

Jardo Mladší

a prečo sa v RAČI nič mestské neopravilo??????Chodníky urgujeme a oprava Žiadna
13. február 2018

Anonymný užívateľ

Oprava tohto krátkeho chodníka trvala 3,5 roka !!! V centre hlavného mesta stredoeurópskeho štátu ! Koľko by to trvala vo Viedni ?

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.