Mudrochova-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Prosím o doplnenie-vymenu zničených dlaždíc na celej šírke chodníka. Ďakujem

30. august 2021

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Predmetné premostenia majú dočasný charakter nakoľko Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy pripravuje komplexnú úpravu parkového priestoru.

Odstránime preto rozlámané kusy improvizovaného premostenia v priebehu tohto pracovného týždňa a následne posunieme podnet na Magistrát na ďalšie doriešenie podnetu.

Mgr. Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy MÚ Bratislava - Rača
30. august 2021

Odpoveď samosprávy

Kusy betónu sme odstránili a posúvame podnet na majiteľa pozemku, ktorým je Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy, Miestny úrad Bratislava - Rača
30. august 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
31. august 2021

Martin

Nesúhlasím s označením podnetu ako vyriešený. Žiadal som doplniť dlaždice na celú šírku chodníka. Pôjde tam dieťa na bicykli, alebo kolobežke, netrafí tie dve dlaždice a skončí to veľmi zle. Takže Magistrát by mohol zabezpečiť dlaždice alebo zarovnať ten rigol iným spôsobom...
01. september 2021

Tomas

Tak toto je naozaj "silné" riešenie.
01. september 2021

Tomas

To je ako keď dostaneš defekt a v servise ti miesto opravy odmontujú koleso.
17. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
V uvedenej lokalite plánujeme revitalizáciu parku na Mudrochovej ulici a verejných priestorov v okolí obchodného domu Račan a pred Miestnym úradom na Kubačovej ulici v Rači.
Viac informácií nájdete na stránke Metropolitného inštitútu Bratislavy:
https://mib.sk/projekt/park-na-mudrochovej/.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
17. september 2021

Martin

Dobrý deň, o plánovanej revitalizácii parku viem. Avšak revitalizácia sa má robiť až v druhej polovici roku 2022. To akože ešte cely rok máme prekračovať rigol a prenášať kočíky s deťmi cez tento rigol? Prosím o to, aby sa na miesto dali dočasne dlažobné kocky, alebo betón či asfalt ešte túto jeseň a nie o rok. Ďakujem za reakciu
23. september 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Rača
23. september 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania