Miletičova-strom-invazívna rastlina

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 30. augusta 2021 Odoslané z mobilnej aplikácie

Na parkovisku trhoviska, pri objekte Miletičova 17, sa rozmnožil pajaseň žliazkatý. Kontaktoval som e-mailom správu trhoviska na mileticka.com ešte 17.8.2021 a do dnešného dňa ani odpoveď, ani žiadna činnosť.

30. august 2021

Anonymný užívateľ

Fotografie sú z dnešného dňa. A e-mail prikladám:
30. august 2021

Tomas

Typické, brať peniaze a o nič sa nestarať. Vyzerá to tam ako v chlieve.
31. august 2021

Anonymný užívateľ

Takto si Zelenú Bratislavu naozaj nepredstavujeme :(
31. august 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

momentálne prebieha preverovanie všetkých drevín v Ružinove. Po pasportizácii bude mestská časť postupne odstraňovať všetky invazívne dreviny.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
31. august 2021

Anonymný užívateľ

Na trhovisku je to jasné - žiadne pasporty na tieto dreviny nepotrebujete. A ďalšie vyrastajú v areáli okolo kioskov a budov!
31. august 2021

Tomas

Možno čakajú na jeseň, keď opadajú listy a nebude možná identifikácia.
14. september 2021

Anonymný užívateľ

Náletové pajasane konečne odstránené. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania