Nelegálne parkovisko

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

Nelegalne parkovisko, nedodrziavanie predpisov, nelegalne dlhodobe parkovanie autobusov. Nevhodne umiestnene stanoviste taxikov v strede namestia. Aj takto vyzeral tyzden mobility v Bratislave - mestsky policajti sem nezabludili. Ziadam okamzite zabranit nelegalnemu a obmedzit legalne parkovanie.

06. apríl 2021

Martin Uváček

Podnet je už vzhľadom na súčasnú situáciu, neaktuálny.
22. jún 2021

Martin Uváček

Podnet neaktuálny, navrhujem uzavrieť.
22. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podľa pravidiel portálu nemôžeme podnet uzavrieť pokiaľ sa k nemu samospráva nevyjadrí (hoci aj s tým, že je neaktuálny). Preto sme ju opätovne kontaktovali.

Ďakujeme za porozumenie.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk
22. júl 2021

Martin Uváček

Prikladám fotky, že autá a autobusy tam už nestávajú.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania