Prepadávajúci sa kanál na Botanickej 1

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

Aj po kompletnej oprave povrchu cesty na Botanickej ulici ostal výškový rozdiel medzi kanálom a vozovkou, ktorý sa časom zväčšuje. Žiadam o odstránenie tejto vady tak, aby sa už neopakovala po pár mesiacoch.

02. september 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
05. september 2021

David

Na tom istom mieste len v opačnom smere je tiež prepadnutý poklop.
10. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
26. október 2021

Andrej

Prepadávanie pravdepodobne pokračuje, včera mi tak ruplo dolu koleso, že to už muselo byť viac ako 2cm pod úroveň vozovky. (pri odbočke na Devínsku cestu smer od botanickej záhrady)
20. marec 2022

Roman Mihalik

neriešený podnet, prosím o preposlalanie magistrátu.
21. marec 2022

Admin BA-Karlova Ves

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Peter Lackovic
Odkaz pre starostu
[email protected]
07. jún 2022

Roman Mihalik

Neriešený a ignorovaný podnet magistrátom, prosím o preposlanie
10. jún 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Barbora Peregrim
Odkaz pre starostu
[email protected]
17. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, ktorého prijatie týmto potvrdzujeme. Pridelili sme ho kolegyniam a kolegom, ktorí majú riešenie danej agendy v kompetencii. O priebehu riešenia Vás na základe obdržaných stanovísk budeme priebežne informovať.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
20. jún 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v rámci záručnej lehoty na Botanickej ul. č. 1 pri vjazde na SLOVNAFT-ČSPH, dodávateľ nahradil kruhový poklop s náhradným dobrým tesnením. Výmenu zrealizoval 1.6.2022. Poklop nebúcha a prejazd je plynulý.
Poklop bude sledovaný - v prípade opätovného preukázania bude správca dodávateľa kontaktovať, žiadať o nápravu.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania