Odvoz vyzbieraného odpadu dobrovoľníkmi z JCI - Kamzík

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Marian Cón 22. septembra 2014

Dobry den, v sobotu 20.9. dobrovolnici vyzbierali odpad na lesnej ceste od Kramarov po parkovisko pod Kamzikom. Ide asi o 8 vriec odpadu + 1x WC a 1x umyvadlo. Vzhladom na vyzbierane mnozstvo Vas chceme poziadat o odvoz tohto odpadu. Obrazok presneho miesta oznacenie na mape je v prilohe.

Vopred dakujeme

S pozdravom

Marian Con & team dobrovolnikov zo spolocnosti Johnson Controls
0907/522 630

23. september 2014

Zuzana Fiľková

Dobrý deň,
Mestské lesy v Bratislave dňa 23.9.2014 zabezpečili z parkoviska pod Kamzíkom odvoz tohto odpadu ( 8 vriec odpadu, 1x WC, 1x umývadlo).
23. september 2014

Marian Cón

dakujeme
24. september 2014

Zuzana Fiľková

Poprosím Vás, pri organizovaní takejto akcie nás kontaktovať dopredu. Ďakujem.
25. september 2014

Andrej

Pekne...
25. september 2014

Dušan Oravský - Všestranko o.z.

Dobry den pani Filkova, dakujeme za pomoc. Podobne udalosti robime pravidelne a uz som sa pytal koho kontaktovat v tomto prispevku. https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/10040/dobrovolnici-vyzbierali-200-kg-odpadkov-odvezenie-je-nutne
Prosim dajte vediet na koho sa obratit a aky je postup. Podobne akcie robime v roznych častiach Bratislavy. Dakujem. Dusan

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania