Nepokosený pozemok

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

Vyše polmetrova burina na pozemku vyklčovaného vynohradu bezprostredne vedľa rodinných domov a bytovky. Porusenie zakona: § 3 ods. 1 písmeno b) zákona 220/2004Z.z.

06. október 2014

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujeme za podnet. Vec bola postúpená na Okresný úrad Bratislava, Pozemkový a lesný odbor.

Ing. Natália Kudláčová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.