Prístavný most-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Peter Oravec 13. septembra 2021

Poškodená dlažba na chodníku Prístavného mosta na ružinovskej strane. Prosím o opravu a údržbu.

13. september 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
14. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
05. apríl 2022

Peter Oravec

Dobrý deň, samospráva,
prosím vás, kompetentné oddelenie sa už dozaoberalo"?
S pozdravom.
05. apríl 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
21. september 2022

Peter Oravec

Dobrý deň,
sľúbili ste, že o podnete budete informovať kompetentné oddelenie.
Prosím, posunulo sa niekam riešenie podnetu?
21. september 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.