Staré záhrady-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Marian 13. septembra 2021

dlhodobo odstavene vozidlo bez tk+ek

13. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
15. september 2021

Marian

Dobry den,
Auto bolo dnes presunute o cca 30m
22. september 2021

Michaela Biharyova

Predpokladám, že majiteľ bude ten istý ako toho vozidla zboku tohto domu. Na tom aute sa zjavne snažil zmeniť aj platnosť TK a EK, keď si zakryl dvojku a prerazil 12. mesiac.
22. september 2021

Marian

Ano, aj to auto som uz nahlasoval. Vzdy ked dojde vyzva tak len presunie auto a zacne sa to cele odznova.. Zrejme by bolo potrebne razantnejsie riesenie, kedze v tejto lokalite je problem s parkovanim.
Dakujem,
Marian
23. september 2021

Ele

Tento pán býva v krajnom dome a aj napriek tomu, že má garáž tu má zaparkované minimálne 4 autá, ktoré odniekiaľ dovliekol.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania