Koceľova-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Andrea Kovacova 13. septembra 2021

Dobry den, na Kocelovej 18 mame zlomenu lavicku. Chcem Vas preto poprosit o jej opravu. Vopred dakujem.

14. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
21. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

požiadali sme dodávateľa o opravu lavičky.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
21. september 2021

Andrea Kovacova

Dakujem velmi pekne. 👍

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.