Martinčekova-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Lukáš 13. septembra 2021

Dobrý deň,

na Martinčekovej 30 je dlhodobo odstavené nepojazdné vozidlo, pričom na prednom skle má výzvu na odstránenie z 19.05.2021. Lehota bola stanovená na 60 dní s tým, že po tejto lehote bude vozidlo odstránené MČ. Je dávno po uplynutí tejto lehoty a vozidlo sa stále nachádza na ceste a blokuje miesto na parkovanie.

Prosím o odstránenie.

14. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

tieto vozidlá, ktorým vypršala výzva na odstránenie evidujeme. Bohužiaľ majú momentálne vrakoviská vyčerpanú kapacitu. Hneď ako sa uvoľní miesto na vrakovisku budú vozidlá s prepadnutou lehotou odtiahnuté.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania