Trnavská cesta-znečisťovanie-pôdy

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Marián 14. septembra 2021

Dobrý deň,

na parkovisku na Trnavskej ceste medzi Kauflandom a Bajkalskou cestou sa udomacnili bezdomovci, ktori toto parkovisko a priľahlé casti dost vyrazne znecistuju vykalmi a odpadom rozneho druhu. Chcem poziadat o zabezpecenie odstranenia odpadkov v tejto oblasti, nakolko mi je jasne, ze tych bezdomovcov odtial mestska policia len tak vyhnat nemoze (aspon dohovor by snad mohol pomoct).

Pekný deň

16. september 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
23. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
24. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

oddelenie komunálneho podniku odpad odstránilo 23.09.2021.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania