Šikmé státie vozidiel na Ul. Ľ. Fullu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Zaslané samospráve
meno
Michal K. 14. septembra 2021

Dopravna znacka "Parkovisko - parkovacie miesta so šikmým státím IP13b" je v rozpore so zakonom, ktory prikazuje ponechat tri m pre kazdy smer jazdy.

14. september 2021

Andrej

Takych ulic je tu viac. otazka je ci na to poukazovat alebo čušat lebo potom tu narobia jednosmerky a budeme kruzit okolo celeho sidliska
16. september 2021

Michal K.

MsP toleruje masivne porusovanie zakona pri parkovani. ked uz, tak by sa malo tolerovat nejako konzistentne, nie ako kedy sa komu chce ho tolerovat alebo sankcionovat. jeden prislusnik ziadne porusenie nevidi, druhy den iny na tom istom mieste nasadi papucu..
no taketo znacenie je uz naozaj pre mna nepochopitelne. ale mozno sa mylim. ma ten, kto schvaluje taketo a podobne znacenie, udelovat rozne vynimky zo zakona?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania