Dolnozemská cesta - spadnuté konáre

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Peter Oravec 14. septembra 2021

Spadnuté konáre na Dolnozemskej ceste pri aule Ekonomickej univerzity. Prosím o odstránenie spadnutých konárov a vyčistenie trávnika.

14. september 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
14. september 2021

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Ekonomická univerzita v Bratislave
14. september 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania