Trnavská cesta-semafor-nefunkčný

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

Zelená pre chodcov nesvieti.

15. september 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
17. september 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom,
Kto? Dispečing

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
17. september 2021

Pepo

Semafor uz svieti

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.