Nefunkčné verejné osvetlenie na Klenovej

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Uzavretý
meno
Anonymný užívateľ 08. októbra 2011

Dobrý deň,

chcem nahlásiť dlhodobú nefunkčnosť verejného osvetlenia na chodníku, ktorý vedie popri zadnej strane bytoviek na celej ulici Klenovej na Kramároch.

12. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
mrzí nás, že sa tento podnet rieši až teraz, snažíme sa však vracať aj k starším neriešeným podnetom.
Ako je uvedené v predošlom komentári, pri poruchách verejného osvetlenia je najlepšie volať priamo spoločnosti Siemens na tel. č. 02 6381 0151 - je to 24-hodinová poruchová služba. Viac informácií nájdete tu: https://www.bratislava.sk/sk/verejne-osvetlenie-poruchova-sluzba .
Dúfame, že odpoveď je dostačujúca, radi by sme podnet označili za uzavretý.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou,
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania